Neviete ako stráviť Silvester? 4 inšpirácie kam vyraziť

Čo chvíľa k nám príde Silvester a s ním prichádza dilema, ako zmysluplne a zároveň radostne osláviť koniec starého a začiatok Nového roka. V tomto článku si môžete vybrať s 5 inšpirácií a skvelo si užiť zábavu.

Neviete ako stráviť Silvester? 4 inšpirácie kam vyraziť
(zdroj: unsplash.com)

Ples, zábava či diskotéka

Mladí ľudia veľmi obľubujú trávenie Silvestra v kruhu svojich priateľov a preto ak patríte do tejto kategórie, môžete sa pekne obliecť a vybrať sa na nejaký novoročný ples. Ak ale na plesy veľmi nie ste, môžete si len tak sadnúť do nejakého baru alebo ísť na diskotéku.

Ohňostroj na námestí

S priateľmi sa môžete stretnúť aj na námestí. Viaceré mestá usporadúvajú nádherné polnočné ohňostroje, špeciálny silvestrovský program a niekde aj diskotéky. Nezabudnite si zobrať tam zo sebou fľašu šampanského, aby ste si mali o polnoci s čím pripiť. S kúpou pyrotechniky to tiež neprežeňte, aby ste nezačínali v novom roku s nízkym stavom na vašom bankovom účte.

Silvestrovský wellness pobyt

Manželské páry, ktoré nie sú na plesy či diskotéky, alebo sa im nechce sedieť doma sa odporúča zarezervovať si ubytovanie vo wellness hoteli. Väčšina z nich má zabezpečený aj silvestrovský program pre hostí hotela.

Dovolenka pri mori

Slnečnú dovolenku, nádherné pláže a teplé more môžete zažiť aj na Silvestra v niektorej z exotických destinácií ako je napríklad Dominikánska republika, Kuba, Thajsko a podobne.